משלוחים מהירים חינם באשקלון מעל 250 ₪

משלוחים מהירים חינם באשקלון מעל 250 ₪

כל אדם המחפש את המתנה המושלמת לילד או ילדה בני 11, עלול למצוא את עצמו תוהה מה לקנות. עם מגוון רחב של אפשרויות זמינות, זה עשוי להיות מורכב לבחור מתנה מהנה המתאימה לגיל. עם זאת, קיימים כמה טיפים ורעיונות שעשויים לסייע בבחירת מתנות לילד בן 11.

לפני בחירת מתנה לילד בן 11, חשוב להבין את תחומי העניין של ילדים בגיל זה. קבוצת גיל זו מסוקרנת בדרך כלל על ידי נושאים ומגמות מסוימות. גיבורי על, ספורט, מדע וטכנולוגיה הם לרוב תחומי עניין מרכזיים. תמיד מומלץ לקחת בחשבון את התחביבים והפעילויות שהילד אוהב, ולבחור מתנה בהתאם לאישיותו והעדפותיו.

רעיונות למתנות לבנות מול מתנות לבנים

למרות שחשוב להכיר בכך שתחומי העניין עשויים להיות שונים בין המינים, חיוני לא להגביל את אפשרויות המתנות על סמך סטריאוטיפים מגדריים בלבד. בנים ובנות יכולים ליהנות ממגוון רחב של צעצועים ומשחקים.

לכן, חנויות רבות מציעות מגוון רחב של אפשרויות הנותנות מענה לבנים ולבנות כאחד. לדוגמה, ערכות מדע או ערכות יצירה הן אפשרויות פופולריות עבור שני המינים המתאימים מאוד בתור מתנות לילדים בני 11.

מתנה לגיל 11 בנים – רעיונות 

לכל מי ששואל את עצמו מה קונים לילד בן 11, קיימים מספר רעיונות מרכזיים :

1. צעצועים חינוכיים וצעצועים STEM – קידום למידה והעשרת הידע הם חיוניים בגיל זה. לצורך כך ניתן לבחור במתנות העוסקות בנושאים כגון מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה. כיום ניתן למצוא מגוון של צעצועים חינוכיים שבנים רבים ישמחו לקבל כגון ערכות קידוד, סטים רובוטיים וערכות ניסויים בכימיה.

2. מתנות לפעילויות חוץ וספורט – עידוד פעילות גופנית והרגלים בריאים הוא חיובי וחשוב ומהווה תחום שבני 11 רבים מוצאים בו עניין. לצורך כך ניתן לבחור במתנות שמניעות אותם לעסוק במשחק בחוץ. ציוד ספורט כמו כדורי כדורסל, כדורי כדורגל או אפילו סקייטבורד הם אפשרויות מצוינות. בנוסף, משחקים בחוץ כגון פריסבי, בדמינטון או ערכת קמפינג יכולים לספק שעות של כיף.

3. מתנות יצירה – טיפוח הביטוי האמנותי הוא בעל השפעה חיובית על ילדים בני 11. לכן, מתנות המאפשרות להם לחקור את הצד היצירתי שלהם הן תמיד רעיון טוב. מתנות כמו ציוד אמנות, ערכות יצירה ואפילו ערכות ציור יכולות לפתח ולתת ביטוי לדמיון ולכישורי היצירה שלהם.

מתנות לגיל 11 בנות – רעיונות 

מתנות ליום הולדת 11 לבנות אינן שונות במיוחד מהמתנות של הבנים, אך קיימים מספר רעיונות נוספים שעשויים להיות מתאימים ביותר : 

ללא יוצא מן הכלל, המתנה הטובה ביותר היא זו שתתאים לילד או לילדה בני ה-11 שעבורם מחפשים מתנה. חשוב לקחת בחשבון את תחומי העניין של אותו ילד ולהתייעץ עם הוריו לגבי המתנה המושלמת. בנוסף, חנויות רבות ישמחו לסייע ולייעץ בבחירת מתנות ליום הולדת לגיל 11.

 

‘צעצועי דובי’ – מתנות לגיל 11 לבנים ולבנות

מציאת המתנה המושלמת לגיל 11 יכולה להיות קלה יותר עם המומחיות והניסיון של ‘צעצועי דובי’. עם מגוון רחב של אפשרויות העונות על תחומי עניין ותקציבים שונים, תהיו בטוחים שתמצאו בחנות מתנה שתעלה חיוך על פניו של כל ילד.

עם יותר מ-40 שנות ניסיון, ‘צעצועי דובי’ היא חנות משחקים וצעצועים הפונה לכל קבוצות הגיל. אנחנו מתחייבים למוצרים איכותיים ותהליך הזמנה מקוונת נוח, מאובטח וללא טרחה מיותרת. מוזמנים לבקר באתר שלנו או בחנויות ולמצוא עוד היום את המתנה שחיפשתם. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון – 086750767.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן