משלוחים מהירים חינם באשקלון מעל 250 ₪

משלוחים מהירים חינם באשקלון מעל 250 ₪

אם יש לכם ילדים בני שנתיים אתם וודאי יודעים עד כמה הם סקרנים ומנסים, בדרכים שונות, ללמוד את העולם וגם אתכם, הסובבים אותם. גיל שנתיים הוא גיל קריטי, שבו הילדים הם ממש כמו “ספוג”. הם סופגים הכל באמצעות החושים שלהם ויכולים, באופן הזה, לפתח מיומנויות חדשות וחשובות. 

באמצעות צעצועים לגיל שנתיים, המותאמים במיוחד לגיל הזה, אפשר לעזור לקטנטנים, וכבר בשלבים מוקדמים, לגלות את העולם ו”על הדרך” למצוא גם הנאה גדולה וכייף. אפשר כיום למצוא מבחר נהדר של משחקים לגיל שנתיים, אותם ניתן להתאים באופן מדויק לפעוט או לפעוטה שלכם.

 

שילוב של משחקים – מדוע זה חשוב כל כך

מחקרים רבים מראים עד כמה תרומתם של המשחקים חשובה לכל אחד משלבי ההתפתחות. משחקי התפתחות טובים לשלב ההתפתחות הסנסו-מוטורית, להתפתחות הקוגניציה, הרגשות ואפילו להתפתחות החברתית. למשחקים יש כוח רב ויכולת השפעה עצומה על הילדים הצעירים וכדאי וחשוב מאד לשלב אותם כבר בתקופה זו של החיים. לעומת זאת, טלוויזיה, למשל, פחות מומלצת עבור תינוקות ופעוטות עד גיל שנתיים ואיננה מעודדת, בניגוד למה שחושבים, את ההתפתחות. 

 

פיתוח מיומנויות באמצעות משחקים – איך זה עובד

פעוטות ופעוטים בני שנתיים נמצאים, כאמור, בשלב קריטי מאד בחיים. בשלב מוקדם זה הם לומדים להכיר את העולם ועושים זאת באמצעות החושים שלהם: הראייה, השמיעה, הריח ואפילו הטעם. בעזרת משחקים התפתחותיים לגיל שנתיים הם יכולים לפתח את הקשר בין העין ליד וגם לחזק את המוטוריקה העדינה, שמתחילה להתפתח בדיוק בשלב זה. בגיל שנתיים הם כבר מסוגלים לנוח בכוחות עצמם, למשוך, להתכופף, לעצור כשצריך וגם ללכת. הם אפילו מתחילים לפתח את השפה ולתקשר יותר עם הסביבה. משחקים לגיל 2 כמו פאזלים העשויים מעץ, ספרונים קטנים וגם בובות מחומרים רכים, בהחלט יכולים להתאים להם ולעודד התפתחות תקינה.

פיתוח הדמיון גם הוא חשוב ומשחקים שמשלבים גם את הדמיון הם חלק מהעניין. משחקי יצירה למשל מצוינים בגיל הזה שכן עוזרים בפיתוח המוטוריקה העדינה, וכמובן, וכפי שציינו מעלה, הבובות, שבעזרתן מפתחים הקטנים את הדמיון, את האמפתיה כלפי אותה דמות וגם את התקשורת. ספרים טובים גם הם, כחלק ממשחקי ההתפתחות, והם מעודדים תקשורת בין ההורה הקורא (או כל דמות אחרת) לבין הפעוט או הפעוטה. מכוניות, כדורים ועגלה נפלאים אף הם ומותאמים בדיוק לגיל הזה. שילובם של ההורים, אתם יחד עם הקטנים, במשחק עוזר לווסת את כמות הגירויים העצומה שלהם חשופים הקטנים בו זמנית ומעודד אותם להדדיות ולשיתוף. 

 

למצוא את המשחק המתאים – כך תעשו את זה נכון

יש מבחר גדול מאד של משחקים וצעצועים שונים לילדים, וגם לקטנים יותר, בני השנתיים והבחירה לא קלה. חשוב מאד להקפיד שכל משחק שבו בוחרים אכן מתאים לגיל שנתיים, ואפשר אפילו שיצויין עליו שמתאים לטווח של גילאים (למשל: לגיל שנתיים עד שלוש). מכיוון שמדובר בילדים צעירים מאד, על המשחקים לעמוד בתקנים מחמירים, המבטיחים רמת בטיחות גבוהה (שימוש בחומרים שאינם רעילים, רכיבים שאינם קטנים מדי ועוד). מעבר לכך, כדאי גם להתייחס לעניין הערך המוסף – מה מציעים אותם משחקים ומה הם מעודדים: האם מעודדים מוטוריקה עדינה? דימיון? שפה? כדאי לחפש משחקים שונים, כאשר כל אחד מעודד מיומנות אחרת. כך הילדים שלכם ייהנו ממגוון נהדר של משחקים, שילוו אותם בתקופה הכה חשובה הזו בחיים. 

 

מחפשים צעצועים לבני שנתיים? צעצועי דובי היא הכתובת הנכונה!

רשת החנויות צעצועי דובי מעמידה לרשותכם שפע של משחקים נהדרים, המתאימים גם לקטנטנים. משחקים אלה עומדים בתקנים מחמירים במיוחד ומבטיחים לילדים שלכם הנאה גדולה. צעצועי דובי היא רשת וותיקה מאד בישראל, שנוסדה בשנת 1978. רשת זו נותנת דגש למבחר גדול, לאיכות גבוהה ולמחירים הוגנים במיוחד. תוכלו למצוא צעצועי התפתחות לגיל שנתיים שנפלאים כמתנה או כדרך מצוינת להעביר זמן איכות משותף עם הקטן או עם הקטנה. לסקירת מגוון המשחקים המוצעים בחנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 08-675-0767. נשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן